OT Family Doctor - шаблон joomla Продвижение
Лечебный массаж для детей до года
Проводит врач-педиатр высшей категории, опыт работы более 10 лет.
View More
Массаж для взрослых
Проводит опытный врач мануальный терапевт (костоправ).
View More
Услуги врача у Вас дома
Вы можете вызвать домой любого из наших специалистов, получив бесплатную предварительную консультацию.
View More

«Девять десятых нашего счастья зависят от здоровья»

Артур Шопенгауэр

Консультируем

професионально

и ответственно

Вызвать доктора

Если вы хотите проконсультироваться с одним из наших специалистов, заполните эту форму. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
Пожалуйста, заполните все обязательные поля.
 
Я согласен с вашими правилами и условиями
Отправляя эту форму, вы принимаете нашу политику конфиденциальности.

Видео о здоровье!

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Двигун у наших грудях – проста неперевершеність! Избранное

Двигун у наших грудях – проста неперевершеність! Двигун у наших грудях – проста неперевершеність!

Не жартуйте з власним серцем!

Два вкритих оболонкою насоси у компактній упаковці. Мультинасосная технологія, особливо гладке ковзання поверхонь, вбудоване програмне забезпечення. Останнє слово техніки! Термін роботи мінімум 70 років, надійний пристрій, якому не потрібне обслуговування. Термін служби насоса буде довшим, якщо до нього добре ставитися.
Що це?
Це серце. І хоча воно розміром з кулак, протягом життя серце перекачує кількість крові, якою можна заповнити 46 найбільших танкерів світу. Досконала і витривала рушійна сила для перекачування крові по організму без недоліків.

Дороге моє Серце! – дякую, що ти працюєш для мене!

Небезпечний біль у грудях!

З одними людьми це трапляється прямо на вулиці, з іншими - під час сну. Щороку тисячі людей страждають від серцевих нападів, одна третина з них не виживає. Ми шоковані, коли це відбувається з молодими людьми.
За останні роки декілька професійних спортсменів померли раптовою смертю в результаті зупинки серця. Посмертний діагноз звучав так: «зупинка серця унаслідок надмірного навантаження».


Однією з причин болю в області серця можуть бути захворювання коронарних судин, прихований міокардит або навіть генетично обумовлені порушення в роботі серця. Інші фактори ризику включають паління, підвищений артеріальний тиск, надлишкову вагу тіла, нераціональне харчування, цукровий діабет або підвищений рівень холестерину в крові.

Коли двигун раптово починає захлинатися…

Коли припиняється кровопостачання серцевого м'яза, виникає інфаркт міокарду. Як правило, причина цього наступна: поступово холестерин осідає на стінках судин серця; просвіт судин зменшується за рахунок відкладень атеросклерозних бляшок на внутрішній поверхні стінок коронарних судин; процес звуження судин триває до тих пір, поки потік крові не зменшується до критичної величини і серцевий м'яз гостро відчуває нестачу кисню, - тоді і відбувається пошкодження м'язів серця унаслідок нестачі крові, що притікає, і розчиненого в ній кисню, - відбувається некроз м'язу, або, словами медиків – інфаркт. На цій стадії існує багато чинників, які ведуть до запалень, підвищують згортання крові, а також ті, які можуть привести до гострої форми інфаркту.

Такі фактори ризику, як паління, фізична пасивність або незбалансована дієта можуть стати причиною того, що жирові частки налипають на стінках артерії і змінюють її форму. Жир починає «протухати» і відбувається запалення. Клітини імунної системи поглинають і перетравлюють жир і з часом формується осад з жиру, в якому містяться перетравлені частки холестерину і фрагменти мертвих клітин. Такий осад відокремлений від кровообігу клітинним шаром, який називається гемолітичною бляшкою. Розрив такої бляшки небезпечний для життя. Як саме це відбувається, невідомо. Якщо гемолітична бляшка розривається, миттєво активуються процеси згортання крові. Кров'яний згусток утворює з волокон і клітин пробку, яка запечатує кровоносну судину серця. М'язові тканини, що знаходяться за пробкою, не забезпечуються кров'ю і гинуть, викликаючи інфаркт міокарду (серцевий напад) або удар, або «грудну жабу».

Наскільки є високим Ваш особистий ризик серцевого нападу чи удару?

Лікарі, зазвичай, використовують наступну аналогію: велика кількість людей купує лотерейний квиток з надією зловити успіх за хвіст. Шанс виграти – один до мільйону, тоді як вірогідність постраждати від серцевого нападу в тисячі разів вищий. Якщо батько постраждав від серцевого нападу, ризик подвоюється, якщо постраждала і мати, - ризик ще вищий. Якщо ж велика кількість факторів ризику поєднуються в одній людині, то вірогідність серцевого нападу значно зростає - до 1 на 50 і вище. Коли починаєш старішати, стає неможливим покладатися на те, що знаходишся серед 49 з 50 людей, які не знаходяться під загрозою хвороби.

Прогнозування серцевого нападу чи удару: так, це можливо!

У результаті «перевірки на серцевий напад/удар» можна визначити Ваші індивідуальні фактори ризику. Лабораторні дослідження відіграють важливу роль у діагностиці хвороб серця і судин. Важливу інформацію про стан серця і судин можуть дати наступні дослідження: ліпіди крові, вміст у крові цукру та білків, кількість яких збільшується при запаленні, вони можуть також мати вирішальне значення в транспортуванні жиру в крові.

Ми щиро закликаємо Вас: намагайтеся активно зменшити небезпеку серцевого нападу! Це ваш найважливіший орган, тож потурбуйтесь про нього.

Последнее изменение Воскресенье, 22 Февраль 2015 16:25
Оцените материал
(0 голосов)
:

Советуем почитать

Мы в соцсетях

demo

­Быстрый контакт