OT Family Doctor - шаблон joomla Продвижение
Лечебный массаж для детей до года
Проводит врач-педиатр высшей категории, опыт работы более 10 лет.
View More
Массаж для взрослых
Проводит опытный врач мануальный терапевт (костоправ).
View More
Услуги врача у Вас дома
Вы можете вызвать домой любого из наших специалистов, получив бесплатную предварительную консультацию.
View More

«Девять десятых нашего счастья зависят от здоровья»

Артур Шопенгауэр

Консультируем

професионально

и ответственно

Вызвать доктора

Если вы хотите проконсультироваться с одним из наших специалистов, заполните эту форму. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
Пожалуйста, заполните все обязательные поля.
 
Я согласен с вашими правилами и условиями
Отправляя эту форму, вы принимаете нашу политику конфиденциальности.

Видео о здоровье!

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Тромбоз – фактор ризику Избранное

Тромбоз – фактор ризику Тромбоз – фактор ризику

Небезпека в кровоносних судинах

Варикозні вени і тривале сивіння.

Варикозні вени? Ну звичайно, це ті сині або червоні жилки, які проходять близько до поверхні шкіри. Спочатку вони безпечні, просто дратують. Варикозні вени? Хвилясті вени, що роздулися, головним чином на ногах, змушують відчувати тягар, втому і напругу. «Синдром тривалого сидіння» спочатку виникає рідко, але коли виникають його ускладнення, наслідки можуть загрожувати життю. Тромбоз глибоких вен виникає при тривалому сидінні, коли ви довго знаходитеся в тісному кріслі з обмеженим простором для ніг і не лише.

Хвороби вен – більше ніж косметичні недоліки!
Що, в цілому, вони із себе представляють? Усі типи венозних розладів, включаючи легкі форми, в клінічному значенні є венозними хворобами і мають тенденцію до погіршення за відсутності своєчасного лікування. Одна з двох жінок і один чоловік з чотирьох страждають від патологічних порушень у венах, болю в ногах. Дорога від варикозних вен до флебіту або від виразок на ногах до тромбозу може бути і довгою, і короткою. Щороку реєструють тисячі випадків фатальної легеневої емболії, якій передував тромбоз вен. Кількість людей, померлих унаслідок закупорки кровоносних судин, перевищує кількість загиблих в результаті дорожніх аварій.

Тромбоз: недолік кровообігу
Якщо ніж зісковзне і відріже палець, це не так страшно, як здається на перший погляд, тому що палець перестане кровоточити сам по собі через деякий час. Чому? Коагуляція (згортання) – це, іншими словами, «загустівання» рідкої крові. Відбувається це явище, коли незліченні найдрібніші кров'яні тіла (тромбоцити) з'єднуються разом і формують згусток крові, який запечатує відкриту рану. Так звані чинники згортання крові, які циркулюють у крові, прискорюють цей процес і сприяють стабілізації кров'яних згустків. Уявіть кілометровий водяний трубопровід. У даному прикладі інспекторами (контролерами), які постійно ведуть спостереження за можливими витоками будуть тромбоцити, а робочим персоналом будуть чинники згортання крові. Цей процес і сприяє стабілізації кров'яних згустків.

Що це означає? Якщо кров тече по організму повільніше, тверді елементи починають відкладатися, як наприклад, пісок у стоячій воді. Потім вони починають свою роботу, іншими словами, вони з'єднуються разом, переважно всередині вени. Отже, процес згортання крові починає набирати обертів. Кров'яні згустки, що сформувалися, непомітні і швидко розсмоктуються, але не завжди. Якщо формується стійкий згусток крові - це називається тромбоз. Якщо кров'яний згусток через кровообіг досягне легенів, можливе блокування артерії і як результат – загроза емболії легенів. Також це може стати причиною серцевого нападу або інсульту.

Схильність до тромбозу: індивідуальна лабораторна діагностика
Схильність до тромбозу називається тромбофілією. Тромбофілія може спадковою або надбаною. Які існують фактори ризику?

 - Паління
 - Малорухливий спосіб життя
 - Постільний режим
 - Тривале сидіння чи стояння
 - Гормональні препарати, контрацептиви, лікування в клімактеричний період
 - Вагітність

Стандартний лабораторний тест здатний прояснити ситуацію в разі накопичення відомих або очікуваних факторів ризику. У першу чергу, система згортання крові перевіряється шляхом аналізу крові. На додаток, важливими є молекулярний аналіз і діагностика для визначення спадковості до розвитку тромбозу. За наявності декількох спадкових факторів ризику, таких як тромбоз, емболія, венозна недостатність або варикозне розширення вен, виникає необхідність пройти вищезгадані тести. Більше того, сучасні генетичні знання в цій області надзвичайно обширні. Так званий «чинник Лейдена» так само як і інші гени, в даний час визнаний як головна спадкова причина тромбофілії. Наявність даного чинника в сотню разів збільшує фактор ризику згортання крові. Чинник V згортання крові генетично мутує у 5% від усіх здорових чоловіків і жінок.

Последнее изменение Воскресенье, 22 Февраль 2015 17:00
Оцените материал
(0 голосов)
:

Советуем почитать

Мы в соцсетях

demo

­Быстрый контакт